Ducati 750 SS Carenata
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati 750 SS Carenata 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 75 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 802 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1405 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 815 mm |
| Suchá hmotnosť | 183 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Maximálna rýchlosť | 210 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati 750 SS Carenata
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati 750 SS Carenata?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati 750 SS Carenata, rok výroby 1997, je 5 660 EUR s priemerným nájazdom 13 261 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati 750 SS Carenata alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati 750 SS Carenata?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ducati 750 SS Carenata.
- Ako populárny je model Ducati 750 SS Carenata?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Ducati 750 SS Carenata.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ducati 750 SS Carenata Obrázky
Zdroj: 1000PS

























